Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Seznam volebních okrsků

Poslední změna: Středa 19.10.2016 09:14

Č.VO

Ulice spadající pod volební okrsek

Název volebního okr.

Sídlo volebního okrsku

19001

Všechny ulice v Antošovicích

Hasičská zbrojnice

Antošovice,  Antošovická  84/381

19002

Všechny ulice v Koblově

Mateřská škola

Koblov, Antošovická 55/107

19003

Kaplířova, Lomonosovova, Odlehlá, Šimonova, Žižkova, Pechalova, Bohumínská (část Hrušov),

Plovárenská, Husitská, nám. J. Fučíka, Augustinkova, Kulibinova, Kamasova, Mašíkova,

Moravcova, Stará cesta, Na Valu, Daňkova, Kulturní, Verdiho, Riegrova, Divišova, Pod Haldami, Albertská, K Šachtě

Bývalé pracoviště ÚMOb Slezská Ostrava

Hrušov, Riegrova 1/3

19004

Ke Kamenině, Lassallova, Martina Henryho, Plechanovova, Pláničkova, Keramická, V Koutech

Muglinovská, Vančurova

Mateřská škola

Muglinov, Keramická 230/8

19005

Žalmanova, U dolu, Borodinova, Bažantí, Na Liščině, K Důlkům, Kanczuckého, Na Vrchu,

Technická, Na Vyhlídce, Vývozní, Podélná, Poslední, Pramenná, Růžová, U Vodárny, Sodná

(část k.ú. Hrušov), Orlovská (část Hrušov), Kotalova (pouze dům č. 304/ 2)

Mateřská škola

Hrušov, Na Liščině 689/12a

19006

Zemanská, Boční, Hajnova, Olešní, Hilbertova, Mexická, Sklářova, U Jeslí, U Jezu,

U Vrbiny, Bohumínská (část k.ú. Muglinov), Na Tvrzi, Sprašová, Otova, Petra Karla,

Hladnovská (část Muglinov, od č.or.109 -výše (č. or. 109 až č. or. 130)

Dům s pečov. službou

Muglinov, Hladnovská 757/119a

19007

Komerční (část Muglinov-pouze č.or.22, 22A, 25, 31), Křížkovského (pouze č. or. 1 – 56),

Na Úrovni , Vdovská, Velkostranní,  Nad Ostravicí ( část k.ú. Muglinov),

Bukovanského ( část k.ú. Muglinov), Na Mundlochu, Dudova

Kulturní dům

Muglinov, Na Druhém 358/4

19008

Betonářská, Ciorova, Hladnovská (pouze č.or. 73-108, bez č.or.78),

Komerční (část k.ú. Muglinov – pouze č.or.26, 28, 30, 33, 43, 45), Křížkovského (pouze č. or. 62, 64, 66, 68), Lepařova, Muklova, Na Druhém, Pěší, Před Lanovkou, U Kapličky, Volná, Švédská (pouze od č.or.46 – do č.or. 85), Ervína Tenglera, Josefa Dobeše

Kulturní dům

Muglinov, Na Druhém 358/4

19009

Dílčí, Fojtská, Kosá, Krupova, Na Úbočí, Nízká, Podolí, Staré Podolí, Pod Lanovkou,

Podvojná, Připojená, U Sídliště, Úpadní, V Hruškovém sadu,

Švédská-(pouze č.or.20,22 a 24 až 45), Želazného,Hladnovská (pouze č.or.55 až 67+č.or.78

Základní škola

Muglinov, Pěší 66/1

19010

Pomezní, Klidná, Přímá, Na Rozhraní, Slunečná, Sodná (část k.ú. Muglinov a Slezská Ostrava),                        V Korunce, K Lesu, Lachova, Gvužďochova, Bořivoje Čelovského, Slávky Budínové,

Kastelána Heřmana, Měsíční, Orlovská (pouze č.or.791/40)

Základní škola

Sl. Ostrava, Chrustova 1418/24

19011

K Návsi, Vyhlídalova, Uhrova, Suchá, Parcelní, Kladivova, Gruntovní, Vrbická (od č. or. 85- výše),

Najzarova, Kubicova, U Vlečky, Nad Vodárnou, Nad Dvorem, K Maliňáku,

Orlovská (část Heřmanice, č.or.137 až 359), Sýkorova, Požární, Dostálova, Kabarova,

Záblatská, Žebrákova, Travná, Na Strži, K Oskárce, Kubínova, Koněvova (od č. or. 47 - výše)

Nad Stavy, V Remízkách, Heřmánková, Pampelišková

Kulturní dům

Heřmanice, Vrbická 133/151

19012

Domažlická, Motýlová, Na Bučině, Ohradní, Pod Trianglem, Stožámí, Zachalupní, Zákopní,

Fišerova (část k.ú. Heřmanice), Poštulkova, Pětiletky, Katajevova, Vrbická (pouze od č. or. 1 – 84),              Švejdova, Brigádnická, Václavíkova, Údernická, Ochmanova, Košická, Banášova, Zvonková

Kulturní dům

Heřmanice, Vrbická 133/151

19013

Bohumínská (pouze č. or. 53,55,57,58,59,60,61,63,63a,64,65, 67,68,72), Dědičná

Základní škola

Sl. Ostrava, Bohumínská

1082/72

19014

Nad Ostravicí (pouze k.ú. Slezská Ostrava), Bukovanského (pouze k.ú. Slezská Ostrava),

Bronzová, Bohumínská (č.or.71,73,77, 98), U Domova,

Komerční (část k.ú. Slezská Ostrava č.or. 1-23A),  část k.ú. Muglinov č. or. 2,4,6

Základní škola

Sl. Ostrava, Bohumínská 1082/72

19015

Ferdinanda Koláře, Čedičová, nám. J. Gagarina, Na Kamenci,

Bohumínská (č.or.14,25,40,42,44,46,47,48,49,50,51,52,54,56), Jeronýmova (bez domu č.1155/13

Seidlerovo nábř., U Staré elektrárny (pouze od č. or. 22 – výše)

Základní škola

Sl. Ostrava, Bohumínská 1082/72

19016

Dobrovolského, Hladnovská (část k.ú. Slezská Ostrava pouze č. or. 1-40), Hubertova,

Hýbnerova, Chittussiho, Jaklovecká (část k.ú. Slezská Ostrava č. or. 2A, 4, 7 až č. or. 32),

Jeronýmova (pouze dům č. 1155/13-rohový dům x Zámostní), Kmetská, Kopeční, Kranichova,

M. D. Rettigové, Mahenova, Mastného, Michálkovická (pouze č. or. 1-87), Na Pěčonce, Okrajní,

Olbrachtova, Příbramská, Rundova, Vedlejší, Zámostní (bez č. 1930/23, patří VO 19022)

Ostravská univerzita

Sl. Ostrava, Chittussiho 983/10

19017

Hladnovská (pouze č. or. 49 a 52), Holečkova, Jaklovecká (část. k.ú. Muglinov – č. or.37- a výše

 + dům k.ú. Sl. Ostrava č. 991/6), Jakuba Korty, Keltičkova (od č. or. 47- výše), Klikova, Lanová

Nejedlého, Koksova, Michálkovická (od č. or. 108 -139), Mojžíškové, Mírná, Na Vizině, Skalácká,

Švédská (pouze č. or. 1 - 19, 21, 23), U Hájenky, Únorová

Ostravská univerzita

Sl. Ostrava, Chittussiho 983/10

19018

Stromovka, Bernerova, Kasární, Heřmanická, Kepkova, Nová Osada, Obrovského

Klub důchodců

Sl. Ostrava, Heřmanická 1857/19A

19019

Chrustova, Zapletalova, Sionkova, 8. března, Koněvova (č. or. 1 – 46),

V Korunce (pouze dům č. 168/2-rohový dům x Koněvova 168/1)

Základní škola

Sl. Ostrava, Chrustova 1418/24

19020

Červenkova, Klímkova, Lichá, Michálkovická (od č. or. 140 – 232), Miloše Svobody,

Na Jánské (od č. or. 1 – 25), Na Josefské, Na Najmanské  (od č. or. 58 – výše), Na Rakovci,

Obvodní, Uhlířská, Vozačská

Vysoká škola.

Sl. Ostrava, Michálkovická 1810/181

19021

Bernátkova, Čs. armády (část k.ú. Slezská Ostrava), Deputátní, Dianina,

Fišerova (část k.ú. Slezská Ostrava), Helákova, Chladná, Justina, Kolmá, Konečného, Marešova,

Na Jánské (od č. or. 26 – výše), Na Juřince, Panská (část k.ú. Slezská Ostrava), Petřvaldská (část                k.ú. Slezská Ostrava),Pikartská (část k.ú. Slezská Ostrava), Šachetní, Šikmá, Šmilovského,

Štěpničkova (část k.ú. Slezská Ostrava), Topolová, Trnkovecká (část k.ú. Slezská Ostrava),

Tvardkova, Zakončená

Vysoká škola

Sl. Ostrava, Michálkovická 1810/181

19022

Bohumínská (pouze č. 145/1), Hradní, Hřivnáčova, Keltičkova (od č. or. 1 – 46), Klášterní,

Na Baranovci, Na Bunčáku, Na Burni, Na Františkově, Na Najmanské (od č. or. 1 – 57),

Na Závadě, Občanská, Pod Výtahem, Podzámčí, Prokopská, Sázečská, Těšínská (od č. or. 1-116 11116), Trojická, U Staré elektrárny (od č. or. 1 – 16), Vilová, Vlčkova, Zámostní - pouze dům 1930/23

ZUŠ

Sl. Ostrava, Keltičkova 137/4

19023

Adamcova, Garbova (pouze dům č. 673/27 ), Habrová, Hormistrů,

Hranečník (část  k.ú. Slezská Ostrava), Jakubská, Josefova, Jan Marie, Lučinská

Michalská, Pastrňákova (část k.ú. Slezská Ostrava), Počáteční, Podborčí , Podílní, Příjezdná,

Skladní, Střelná, Šenovská (část k.ú. Slezská Ostrava), Špitální, Štablova,

Těšínská (č. or. 177 – 224), U Garáží, U Pavlíny, Vrchní, Zárubecká, Zvěřinská

Restaurace hotelu Jan Maria

Sl. Ostrava, Slívova 1946/7

19024

Aloisina, Čtvercová, Garbova (bez č. 673/27, patří VO 19023), K Salmovci, Košňovského,

Kovařovicova, Kramolišova , Matuškova, Na Hlásce, Na Jezerce, Na Souvrati, Na Srazu,

Pošepného (část k.ú. Slezská Ostrava), Slívova, Sněžná, U Jámy, U Tratě

Ostravská univerzita,

Sl. Ostrava, Slívova 881/32

19025

Bořivojova, Frýdecká ( část k.ú. Kunčičky), Holvekova, Kaniokova,  Kuchnova,

Lihovarská ( část k.ú. Kunčičky), Listopadová, Májová, Na Rampě, Nástupní, Pekařská,

Pernerova, Podzemní, Rajnochova, Rudná ( část k.ú. Kunčičky),

Římanova ( pouze část k.ú. Kunčičky), Škrobálkova, Šupkova, Velichova, Zdaru

Základní škola

Kunčičky, Škrobálkova 300/51

19026

Brusova, Dolejšího, Chamrádova, Lorišova, Mezi domky, Nadační, Osadní, Polní Osada, Pstruží,                Říjnova , Stavovská, Střádalů, Těsná, Třebízského, Vratimovská ( část k.ú. Kunčičky), Výhradní

Základní škola

Kunčičky, Škrobálkova 300/51

19027

Celé Kunčice

DD se školou a ZŠ

Kunčice, Jeseninova 31/4

Příloha:

WEB_volební okrsky MO Slezská Ostrava

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Slezská Ostrava
Těšínská 35
710 16 Slezská Ostrava


Úřední hodiny »