Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Vítání dětí

Poslední změna: Pondělí 15.01.2018 13:48
Vítání dětí a fotografování

Obsah: - vítání dětí - fotografování

Vítání dětí

Vážení rodiče,

v první polovině března 2018 proběhne na slezskoostravské radnici vítání dětí narozených v období od 1. října 2017 do 31. prosince 2017. Za účelem lepší organizace je aktuálně nezbytné, abyste se na vítání dětí se svým dítětem přihlásili. Přihlášky jsou zasílány matrikou Úřadu městského obvodu Slezská Ostrava na jméno dítěte a adresu jeho trvalého pobytu. Je tedy nutné, abyste se, v případě zájmu o vítání dětí, dostavili s vyplněnou přihláškou a rodným listem dítěte na matriku Úřadu městského obvodu Slezská Ostrava do 15. února 2018.

Dovolujeme si Vás upozornit, že se množí případy, kdy Česka pošta, s. p., vrací některé zásilky jako nedoručitelné, problémy s doručováním mohou nastat i v důsledku občasných výpadků v informačním systému evidence obyvatel, které Úřad městského obvodu Slezská Ostrava nemůže ovlivnit.

Pokud tedy máte dítě narozené ve výše uvedeném období a do konce ledna 2018 Vám nebude doručena pozvánka spolu s přihláškou a máte zájem se tohoto slavnostního přivítání nových občánků městského obvodu Slezské Ostravy zúčastnit, kontaktujte, prosím, referentku agendy matriky paní Bc. Martinu Božkovou, tel. 599 410 079, e-mail: mbozkova@slezska.cz, příp. se dostavte na matriku osobně s rodným listem dítěte, a to do 15. února 2018.

Fotografování

Vážení rodiče, během slavnostních obřadů vítání dětí, které probíhají na slezskoostravské radnici, Vám bude k dispozici fotografka, kterou zajišťuje Úřad městského obvodu Slezská Ostrava. Fotografka fotí v kolébce ty děti, jejichž rodiče o tuto službu projeví zájem. Vlastní fotografie je možné si pořizovat jak během obřadu, tak i po skončení obřadu.

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Slezská Ostrava
Těšínská 35
710 16 Slezská Ostrava


Úřední hodiny »