Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

OZO Ostrava vyzývá: Inspirujte se a nepropásněte příští ročník!

Poslední změna: Úterý 12.06.2018 07:00

Vážení spoluobčané,

společnost OZO Ostrava letos celkovou částkou 846 500 korun podpoří devět z osmnácti projektů přihlášených do tematických výzev. Oproti loňskému prvnímu ročníku jde více než dvojnásobnou investici. „Uspěly originální návrhy dotýkající se nejrůznějších oblastí života ve městě a přispívající k edukaci obyvatel všech generací. Jde o smysluplné aktivity zaměřené na zvýšení míry využívání odpadu a zvelebování životního prostředí,“ zdůrazňuje jednatel OZO Ostrava Karel Belda.

Šest z vybraných projektů bylo přihlášeno do tematické výzvy Zelená pro Ostravu zaměřené na úklid, zvelebování, čištění nebo zkrášlování města, tři uspěly v rámci tematické výzvy Nový život starým věcem, jež podporuje kreativní nápady na opakované využití odpadu.

Všechny podpořené projekty by měly být uskutečněny do listopadu tohoto roku. V prosinci je OZO Ostrava vyhodnotí a také rozhodne o celkové částce, kterou hodlá poskytnout v příštím ročníku tematických výzev. Nové výzvy pak vyhlásí v průběhu ledna 2019. Takže pokud jste se letos nestihli přihlásit, máte šanci. Environmentálně zaměřené projekty mají zelenou!

Lenka Gulašiová, externí spolupráce se společností OZO Ostrava

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Slezská Ostrava
Těšínská 35
710 16 Slezská Ostrava


Úřední hodiny »