Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Informační zpráva Aktivu BESIP, pracovní skupiny odboru dopravy MMO

Poslední změna: Čtvrtek 26.04.2018 09:28 vypršelo

Aktiv BESIP, pracovní skupina odboru dopravy MMO, na duben ­- "měsíc bezpečnosti" pro občany s trvalým pobytem na území Ostravy a správně přičleněných obcí opět pořádá internetovou Dopravně znalostní soutěž.

Soutěž má obecně před hlavní motoristickou i cyklistickou sezónou za cíl pozimě oprášit znalosti dopravních předpisů či informovat o nových změnách vlegislativě týkající se silničního provozu. Pro letošní rok se Aktiv BESIPspojil s projektem Zdravě po Ostravě a soutěž zaměřil na chování účastníkůsilničního provozu při zhoršených povětrnostních podmínkách.

Soutěž probíhající od 1. dubna bude ukončena 30. dubna 2017 o půlnoci azúčastnit se jí mohou osoby s trvalým bydlištěm na území ORP Ostrava azároveň s rokem narození 2007 a nižším. Soutěžící, kteří správně odpoví navšech 15 otázek se dostanou do slosování o hodnotné ceny v podobě např.notebooku nebo chytrých hodinek.

Soutěžní test a plné znění pravidel jsou k dispozici na webové stránce:

http://www.ostrava.cz/cs/urad/magistrat/odbory-magistratu/odbor-dopravy/oddeleni-silnic-mostu-rozvoje-a-organizace-dopravy/dopravne-znalostni-soutez-2016

Fotografie: Z osudí losuje v roce 2016 Ing. Glumbík, OD MMO

Fotografie z předání cen v roce 2016 (foto: J. Urban)

http://www.ostrava.cz/cs/o-meste/aktualne/vyherci-dopravni-souteze-prevzali-ceny

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Slezská Ostrava
Těšínská 35
710 16 Slezská Ostrava


Úřední hodiny »