Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Projekty Slezské Ostravy

Poslední změna: Pondělí 12.09.2011 15:38 by slezsk109

Hezký pozdrav z Ostravice

Městský obvod Slezská Ostrava připravil, za finanční podpory Magistrátu města Ostravy, projekt s názvem ,,Vdělávací semináře provázané se zážitkovým pobytem a jednodenními volnočasovými aktivitami“.

Na Slezskoostravské radnici proběhl odborný workshop o simulacích městského plánování

V pondělí 31. července 2017 proběhl v reprezentativních prostorách Slezskoostravské radnice odborný workshop s názvem „Potřeby a očekávání spojené se simulací scénářů městského plánování za současných a budoucích klimatických podmínek.“ Workshopu se účastnili i zástupci Odboru pro rozvoj obvodu a veřejných zakázek

Provoz hřišť a sportovišť otevřených pro veřejnost v městském obvodu Slezská Ostrava

Městský obvod Slezská Ostrava získal z rozpočtu statutárního města Ostravy transfer za účelem podpory v oblasti prevence kriminality pro rok 2017. Obvodu byl poskytnut transfer mimo jiné na realizaci projektu s názvem „Provoz hřišť a sportovišť otevřených pro veřejnost v městském obvodu Slezská Ostrava“.

Snížení energetické náročnosti Hasičské stanice Koblov

Předmětem projektu je provedení opatření vedoucích ke zlepšování energetických vlastností budovy hasičské stanice na ul. Koblovská 343/10a, v k. ú. Koblov, parc. č. 1/2.

Výchovně vzdělávací semináře zakončené krátkodobým zážitkovým pobytem pro rodiny s dětmi ze sociálně znevýhodněného prostředí

Rovněž v letošním roce získal městský obvod Slezská Ostrava z rozpočtu statutárního města Ostravy dotaci za účelem zajištění prevence kriminality, díky níž mohl v letních měsících realizovat vzdělávací semináře, na které navazovaly jednodenní výlety a následně čtyřdenní zážitkový pobyt na chatě Svoboda na Ostravici.

Provoz hřišť a sportovišť otevřených pro veřejnost v městském obvodu Slezská Ostrava

Městský obvod Slezská Ostrava získal z rozpočtu statutárního města Ostravy transfer za účelem podpory v oblasti prevence kriminality pro rok 2016.

Vybavení výchovně vzdělávací a volnočasové místnosti v prostorách Azylového domu včetně poskytnutí volnočasového aktivizačního programu a psychologického poradenství

Městský obvod Slezská Ostrava realizoval díky získaným dotacím z rozpočtu statutárního města Ostravy za účelem podpory v oblasti prevence kriminality vznik výchovně vzdělávací a volnočasové místnosti v prostorách Azylového domu, Na Liščině 2, Ostrava – Hrušov.

Vzdělávací semináře s preventivní tématikou zakončené zážitkovým pobytem pro rodiny ze sociálně vyloučených lokalit

Městský obvod Slezská Ostrava získal z rozpočtu statutárního města Ostravy dotaci za účelem podpory v oblasti prevence kriminality. Na základě přiznané dotace a rovněž za finanční podpory městského obvodu byl realizován projekt ,,Vzdělávací semináře s preventivní tématikou zakončené zážitkovým pobytem pro rodiny ze sociálně vyloučených lokalit“.

Byty v domě na Liščině 2

Registrační číslo projektu: CZ.1.10/2.1.00/07.00498

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Slezská Ostrava
Těšínská 35
710 16 Slezská Ostrava


Úřední hodiny »